ieteikt draugiem

Būvēt labāku pasauli vai kļūt par cērpamu aitu? – jēgpilna un strukturēta labdarība

 

Pieredzējis korporatīvo komunikāciju praktiķis un pasniedzējs ar aptuveni 20 gadu pieredzi Ilmārs Jargans stāstīs par labdarības zemūdens akmeņiem un ēnas pusēm. Uzņēmēji un citi interesenti uzzinās, kā caur labdarību veidot labāku pasauli un izvēlēties atbalstīt patiešām nozīmīgus virzienus, netērējot pārāk daudz sava un darbinieku laika, izvairīties no pārmetumiem un vainas apziņas un prasmīgi ieraudzīt viltus labdarības tendences.

Ilmārs Jargans ir vadījis korporatīvo komunikāciju AS “Olainfarm”, AS “Aldaris”,  AS “ABLV Bank”. Koordinē labdarības un korporatīvās sociālās atbildības programmas, īpaši akcentējot mūsdienīgus zaļos risinājumus (urbānā biškopība un sugu daudzveidības palielināšana pilsētvidē). Pasniedz RISEBA augstskolā akadēmiskos kursus “Reputācijas vadība”, “Zīmolvedība”, “Krīzes komunikācija”. Maģistrs ķīmijā, komunikāciju zinātnē un uzņēmējdarbības vadībā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Savā labdarības darba pieredzē dalīsies divas uzņēmējas – SIA Silja valdes priekšsēdētāja Silva Jeromanova-Maura un uzņēmēja būvniecības nozarē Laura Pliča-Stankeviča.

Seminārs notiks 25. februārī no 11:00 līdz 14:30 ZOOM platformā.

Pieteikties semināram šeit:  forms.gle/RZiHWdU6ULjMre616

Semināru mērķis ir izglītot uzņēmējus par filantropiju kā sociāli atbildīga uzņēmuma biznesa praksi, kā arī piesaistīt uzņēmējus labdarībai – ziedošanai un labdarības iniciatīvu atbalstīšanai.

Semināru finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Projekta partneri semināru īstenošanā Preiļu novada dome un Līvānu novada dome.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts