ieteikt draugiem

27.09. - 29.09., apmācībās Latgales reģiona jauniešu organizācijām/neformālām grupām „JAUniešu organizāciju DArbnīca”

 

Organizē: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.
Vieta: Viesu nams Rāznas līcis, Rēzeknes novadā
Dalības maksa: dalība bezmaksas, pašam jāsedz savi ceļa izdevumi
Pieteikšanā temiņš: 16.septembris 2013.gada

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu organizāciju/neformālo grupu kapacitātes stiprināšanu un sadarbību.

Apmācību uzdevumi:

 Tavi ieguvumi no dalības apmācībās:

Dalībnieku profils: Latgales reģiona jauniešu organizāciju/neformālo grupu (t.i. oficiāli reģistrētas vai neformāli izveidotas apvienības, kurās darbojas jaunieši) pārstāvji vecumā no 15-25 gadiem, kas aktīvi līdzdarbojas savas organizācijas/grupas darbībā. Apmācībās piedalīsies 22 dalībnieki un dalībnieku atlasē tiks ņemta vērā pretendentu loma organizācijā/grupā, reģionālais pārklājums (tā dažādība) un no katras organizācijas/grupas tiks aicināti piedalīties 1-2 dalībnieki.

Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa un Gunta Kelle

PIESAKIES!

Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises līdz viesu namam „Rāznas līcis" (http://www.raznaslicis.lv/), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi mudite.kiselova@gmail.com līdz 2013. gada 16. septembrim.

Vietu skaits ir ierobežots - 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 20. septembrī.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.

Latvijas - Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos"" meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts