ieteikt draugiem

Piedalies mācībās un piesaisti finansējumu savai idejai

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina esošos un topošos kopienu līderus piedalīties mācībās. Tās norisināsies no 2020. gada 21. līdz 24. jūlijam katru dienu no plkst. 14:00 līdz 16:00 tiešsaistē.

Tā būs lieliska iespēja mācīties un:

Mācību procesa atbalsts būs treneri Valters Melderis un Kristīne Ļeontjeva – pieredzējuši eksperti, kas palīdzēs dalībnieku degsmi pārvērst nenovērtējamā resursā un vēlmē radīt ko lielisku savās kopienās. Tādēļ aicinām ikvienu, kas vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas savās kopienās (pagastā, novadā vai reģionā), pieteikties tiešsaistes mācībām līdz 2020. gada 13. jūlijam, aizpildot pieteikuma formu šeit: bit.ly/AktivasKopienas. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nosūtīta informācija un video pamācība, kā pieslēgties mācībām tiešsaistē, tādēļ nav nepieciešamas zināšanas vai pieredze dalībai šāda veida apmācībās.

Pēc mācībām līdz pat augusta vidum mācību dalībniekiem būs iespēja rakstīt projekta pieteikumu un saņemt finansējumu līdz pat trim tūkstošiem eiro savas idejas īstenošanai. Atbalstītajiem projektiem to aktivitātēs būs jāiesaista dažādas sabiedrības grupas, mazinot stereotipus un veicinot sadarbību un vietējo kopienu attīstību. Pieteikumu sagatavotājiem būs iespēja saņemt konsultācijas par pieteikuma formas aizpildīšanu un projekta idejas atbilstību nolikumam. Rezultāti tiks paziņoti augusta beigās un savas idejas dzīvē varēs īstenot jau no 2020. gada 1. septembra.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra projekts “Darbīgās kopienas Latgalē 2020-2021” ir tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Informācijai: Projekta vadītājs Oskars Zuģickis, e-pasts: oskars@nvoc.lv, t.:26565858, www.nvoc.lvMēs zinām kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts