ieteikt draugiem

2020.gada 7.maijā tiešsaistē norisinājās NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference

 

Lai iepazīstinātu, kā Latgalē un Rīgā šobrīd sokas NVO, ko dara NVO sektors, ar ko vēlas draudzēties un īpaši – kā NVO šajā pandēmijas laikā spēj mainīties un atrast risinājumus tālākai darbībai, 2020.gada 7.maijā tiešsaistē norisinājās Dienvidlatgales NVO atbalsta centra (DNVOAC) un NVO nams organizēta Rīgas un Latgales reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference.

Virtuālajā vidē tikās pašvaldību un NVO pārstāvji no Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes, Dagdas, Preiļiem, Līvāniem un citām vietām.
Aicinām iepazīties ar konferences atskatu

Pasākuma rīkotāji pateicas Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas vecākajam jaunatnes lietu speciālistam Artjomam Pučinskim, Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama direktorei Svetlanai Semeņakai, Dagdas jauniešu biedrības “Dagne” vadītājam Aivaram Bačkuram, biedrības 'New East" valdes loceklim Jorenam Dobkevičam, Preiļu novada domes priekšsēdētājai Marutai Plivdai, biedrības “Viduslatgales pārnovadu fonds” valdes loceklei Evijai Caunei un biedrības "Baltā māja" vadītājai Ingunai Badunei, kas 2,5 stundu garā sarunu tiešsaistē dalījās savās pārdomās un pieredzē.

Tiešsaistes pasākuma laikā visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties Kontakttirgū, norādot čatā savu organizāciju kontaktus turpmākai savstarpējai saziņai. Tie, kas iesaistījās, noslēgumā piedalījās balvas izlozē. Balvu – abonementu Zoom platformā - saņēma Rēzeknes Teātris Joriks “Joriks”. Apsveicam uzvarētāju!

Pasākums notika Kultūras ministrijas un DNVOAC līdzdalības līguma “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā”(Nr.:2.5.-8-17) ietvaros.Mēs zinām kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts